Novinka

Bubble Cold Wax Roial vosk v spreji Ružový SET

  • Obj. čislo: ROI18
  • EAN: 8055719343643
SET Jedinečný studený vosk v spreji na citlivú pokožku tváre, tela, bikín s bambuckým maslom
18,50 s DPH / ks 15,42 € bez DPH / ks
Na sklade

Bubble Cold Wax Roial vosk v spreji Ružový SET

SET obsahuje:

1 x Bubble  Cod Wax Roial studený vosk v spreji s výživným bambuckým maslom, 100 ml

1 x Upokojujúce čistiace a ošetrujúce pleťové mlieko s harmančekom, 100 ml

Depilačné papieriky 20 ks

Špachtľa 10 ks

Trendy kozmetickú tašku

Jedinečná inovácia s unikátnym patentom, ktorý prináša revolúciu v odstraňovaní chĺpkov. Čisté, jednoduché a rýchle odstránenie chĺpkov bez zápachu, bez ZAHRIEVANIA. Môže sa použiť priamo na ošetrované miesto, bez ohrievania. Stačí nastriekať, vytvorí sa pena, ktorú je treba pomocou špachtle rozotrieť do tenkej vrstvy a následne jednoducho odstrániť pomocou depilačného papierika. Dermatologicky testované, maximálna bezpečnosť a tolerancia sú zaručené. Umožňuje jemné, bezbolestné použitie aj na tú najcitlivejšiu pokožku. Vhodné na tvár aj telo. V porovnaní s tradičnou teplou procedúrou odstraňovania chĺpkov znižuje výskyt začervenania pokožky a nespôsobuje príznaky pálenia a šetrí čas.

 

Upozornenie: Mimoriadne horľavý aerosól. V nádobe je pretlak: vplyvom tepla môže prasknúť. Neprepichujte ani nespaľujte, a to ani po použití. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. ZÁKAZ FAJČIŤ. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia. Chrániť pred slnečným žiarením a teplom. Nevystavujte teplote nad 50 °C.

 

Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Nepoužívať na zapálenú, podráždenú, aknóznu, poranenú, popálenú pokožku, alebo materské znamienka. 24 hodín po aplikácii sa odporúča použiť deodorant, parfum alebo tonikum na alkoholovej báze. Pred prvým použitím urobte kožný test a až po 24 hodinách vosk naneste na väčšiu plochu. 

 

Profesionálny výrobok.