Novinka

Bubble Cold Wax Roial vosk v spreji Monoi De Tahiti 150 ml

  • Obj. čislo: ROI11
  • EAN: 8055719349454
Jedinečný sprejový studený vosk na citlivú pokožku tváre, tela, bikín
12,12 s DPH / ks 10,10 € bez DPH / ks
Na sklade

Bubble Cold Wax Roial vosk v spreji Monoi De Tahiti 150 ml

Jedinečná inovácia s unikátnym patentom, ktorý prináša revolúciu v odstraňovaní chĺpkov. Čisté, jednoduché a rýchle odstránenie chĺpkov bez zápachu, bez ZAHRIEVANIA. Môže sa použiť priamo na ošetrované miesto, bez ohrievania. Stačí nastriekať, vytvorí sa pena, ktorú je treba pomocou špachtle rozotrieť do tenkej vrstvy a následne jednoducho odstrániť pomocou depilačného papierika. Dermatologicky testované, maximálna bezpečnosť a tolerancia sú zaručené. Umožňuje jemné, bezbolestné použitie aj na tú najcitlivejšiu pokožku. Vhodné na tvár aj telo. V porovnaní s tradičnou teplou procedúrou odstraňovania chĺpkov znižuje výskyt začervenania pokožky a nespôsobuje príznaky pálenia a šetrí čas.

 

Upozornenie: Mimoriadne horľavý aerosól. V nádobe je pretlak: vplyvom tepla môže prasknúť. Neprepichujte ani nespaľujte, a to ani po použití. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. ZÁKAZ FAJČIŤ. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia. Chrániť pred slnečným žiarením a teplom. Nevystavujte teplote nad 50 °C.

 

Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Nepoužívať na zapálenú, podráždenú, aknóznu, poranenú, popálenú pokožku, alebo materské znamienka. 24 hodín po aplikácii sa odporúča použiť deodorant, parfum alebo tonikum na alkoholovej báze. Pred prvým použitím urobte kožný test a až po 24 hodinách vosk naneste na väčšiu plochu. 

 

Profesionálny výrobok.