NOVINKA pre leto bez štípancov
27.06.2024

NOVINKA pre leto bez štípancov

Milujete prechádzky lesom, výlety na bicykli a tešili ste sa celú zimu na stretávanie v záhrade či terase? Potom iste viete, že najviac starostí nám v letných mesiacoch dokážu pri pobyte vonku narobiť nečakané nálety hmyzu. My sme v Saloos prišli s riešením, ktoré je navyše 100% prírodné, bez zbytočnej chémie a prakticky zabalené na všetky letné dobrodružstvá.

Webinár: EXOZÓMY - Nová éra v kozmetológii
14.06.2024

Webinár: EXOZÓMY - Nová éra v kozmetológii

27. jún Je Medzinárodný deň mikrobiómu. ARKANA práve v tento deň organizuje po celom svete medzinárodný WEBINÁR  s témou „EXOZÓMY - Nová éra v kozmetológii a nastavenie správneho mikrobiómu pleti“.

Exozomálne ošetrenie citlivej pleti
06.06.2024

Exozomálne ošetrenie citlivej pleti

Problém s citlivou pleťou, žilkami a rosacea?

Exozomálne NEURO SENSI ošetrenie je inovatívna a efektívna terapia na minimalizovanie zápalových prejavov pleti, redukciu začervenania, podráždenia a svrbenia, nastavenie správneho mikrobiómu a špecifickej ochrany pleti.

Exozomálna revolúcia
06.06.2024

Exozomálna revolúcia

Veľká sila malej častice. 

Je najúčinnejšia a najpokrokovejšia terapia na modeláciu pleti. Vďaka najnovším vedeckým objavom potvrdzujúcich výnimočnú účinnosť exozómov  sa tieto rýchle stali novou hviezdou, ktorá prekonala bunkovú plazmu a terapie kmeňovými bunkami.