Oči sú zrkadlom duše
09.04.2024

Oči sú zrkadlom duše

Čo je ARKANA EYE complex care ?

je komplexná starostlivosť citlivej pokožky okolia očí, ktorá využíva synergiu 10 presne a citlivo vybraných účinných látok vo vysokej koncentrácii. Ošetrenie reaguje na šesť hlavných problémov súvisiacich s očným okolím: vrásky okolo očí, pokles očného viečka, stratu pružnosti, prehĺbené „slzné údolie“, tmavé kruhy pod očami a sklony k opuchom a vačkom. 

Známa - neznáma  Gua Sha
27.03.2024

Známa - neznáma Gua Sha

Čo je Gua Sha masáž?

Gua Sha Terapia je špeciálna detoxikačná a omladzujúca terapeutická masáž, ktorá je súčasťou tradičnej čínskej medicíny.

Kyslíkové ošetrenie pleti
20.03.2024

Kyslíkové ošetrenie pleti

Kozmetické ošetrenie, ktoré je veľmi príjemné a nebolestivé a nabije pleť životodarným kyslíkom. Pri tomto type kozmetického ošetrenia sa pokožka vďaka zvýšenej hladiny kyslíka na svojom povrchu dokonale pripraví na aktívnu absorpciu živín. Vplyvom Bohrovho efektu nastáva regulovanie prirodzených procesov tela a dochádza k okysličovaniu pokožky. Zvýšenie produkovaného kyslíka na povrchu pokožky podporuje jej mladistvý a prirodzenejší vzhľad. Zároveň kyslík zvyšuje prietok krvi a aktivuje prirodzené metabolické procesy.

Nadpozemská hydratácia pleti
13.03.2024

Nadpozemská hydratácia pleti

Zabezpečte pleti dokonalú, trojúrovňovú hydratáciu vďaka kombinácii troch originálnych aktívnych látok, ktoré putujú do troch úrovní pokožky.