Akcia

Q-Ball Q-001 Kyslíkový generátor

  • Obj. čislo: SBDQ1
Prístroj oxygenoterapie, kyslíkový generátor + ZADARMO videoškolenie + ZADARMO vysokokoncentrovaný kokteil
Prístroje a zariadenia
Naparovače, lupy, lampy

 LEN PRE PROFESIONÁLOV  -  REGISTRÁCIA TU 

Na sklade

Q-Ball Q-001 Kyslíkový generátor

Kyslíkový generátor je moderný a sofistikovaný kozmetický prístroj, ktorý generuje 99%-ný kyslík pod stabilným tlakom 2,5 Barr. Tento okysličuje bunky, nabije, revitalizuje a energetizuje pleť, a upokojí podráždenie po hĺbkovom čistení.

Ošetrenie má pre zákazníka chladivý efekt.Stlačený vzduch obohatený kyslíkom vytvára na pleti evidentne viditeľné priehlbiny, teda mikrokanáliky, ktorými sa účinné látky aktívne vpravujú do pleti.

Kyslíkovému ošetreniu predchádza dôsledný peeling. Ten sa skladá z mechanického obrúsenia odumretých buniek a následného rozpustenia týchto buniek pomocou biologického, enzymatického alebo chemického peelingu. Po takto dokonalom peelingu je pleť skutočne pripravená na okysličenie. Prístroj QBall Q-001 má káble a hadice dostatočne dlhé na príjemnú a bezproblémovú manipuláciu. Kyslíkové ošetrenie môžeme skombinovať aj s ultrazvukom, rádiofrekvenciou, alebo microneedlingom.

Používanie prístroja QBall Q-001 je bezpečné, bez kontraindikácií, je možné ho vykonávať celoročne.

Kyslíkové ošetrenie sa realizuje 1x do týždňa, kúra pozostáva zo 4 ošetrení. Na ošetrenie s prístrojom kyslíkovej terapie QBall Q-001 sa používajú výlučne špeciálne, vysokokoncetrované LS kokteily.

Viac info v našom blogu

 BLOG 

Parametre

Prístroje a zariadenia Naparovače, lupy, lampy