• Úvod
  • >>
  • ARKANA
  • >>
  • Pure Skin Natural Algae Mask 10 ks
  • Pure Skin Natural Algae Mask 10 ks
  • Pure Skin Natural Algae Mask 10 ks (1)

Pure Skin Natural Algae Mask 10 ks

  • Obj. čislo: ARK220
  • EAN: 5902641394423
PURE SKIN THERAPY extra hydratačná látková maska s hnedými riasami 10 ks
Línia
Pure Skin Therapy
Aplikácia
manuálna
Indikácia
citlivá, alergická pleť, normálna pleť, po dermoestetických zákrokoch, regenerácia, rejuvenizácia pleti, strata elasticity a pevnosti, suchá, dehydrovaná pleť, zrelá, unvavená, rozjasnenie
Použitie
Profesionálne
Typ produktu
jednorázová pleťová maska

 LEN PRE PROFESIONÁLOV  -  REGISTRÁCIA TU 

Na sklade

Pure Skin Natural Algae Mask 10 ks

Prírodná „korková“ maska ??z rias s unikátnymi vlastnosťami viazať a zadržiavať vodu v pokožke. Je určená pre všetky typy pleti, najmä pre suchú, šupinatú a náchylnú na dehydratáciu a podráždenie. Blahodarné účinky rias sa aktivujú zvlhčením masky v stojane, ktorý je súčasťou balenia. Po aktivácii maska ??vytvorí gélovú kataplazmu, ktorá zadržiava vodu v pokožke. Vďaka tomu maska pôsobí ako upokojujúci a hydratačný obklad, posilňuje prirodzené funkcie hydrolipidového plášťa pokožky, poskytuje aminokyseliny potrebné pre biosyntézu kolagénu a chráni pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Ako ju používať ? Je to veľmi jednoduché. Stačia 3 rýchle kroky:

1.       Príprava: Odmerajte 25 ml Pure Skin Bioaktive Face Toner. Nalejte ho priamo do stojana, ktorý je súčasťou balenia.

2.       Aktivácia: Rozložte masku tak, aby strana s hnedými riasami bola v kontakte s vodou. Počkajte 3 minúty, kým sa tekutina úplne nevsiakne.

3.       Aplikácia: Masku naneste na tvár tak, aby strana s riasami priľnula k pokožke. Nechajte masku na pokožke 20 minút.

Vďaka svojmu prirodzenému zloženiu - 100% Lessonia nigrescens - je pleť zásobená potrebnými živinami. Riasy sú bohaté na aminokyseliny, prolín, arginín, citrulín a alanín, obsahujú vzácne minerály, manitol a kyselinu algínovú, majú antibakteriálny účinok. Sú výbornou alternatívou k tradičným alginátovým maskám. Balenie obsahuje 10 kusov.

 

Parametre

Línia Pure Skin Therapy
Aplikácia manuálna
Indikácia citlivá, alergická pleť, normálna pleť, po dermoestetických zákrokoch, regenerácia, rejuvenizácia pleti, strata elasticity a pevnosti, suchá, dehydrovaná pleť, zrelá, unvavená, rozjasnenie
Použitie Profesionálne
Typ produktu jednorázová pleťová maska

Zloženie

100% Lessonia nigrescens extract