Deep Moisture Set

  • Obj. čislo: ARK1406
  • EAN: 10000000000012
Hĺbková hydratácia pleti - SET
Indikácia
strata elasticity a pevnosti, suchá, dehydrovaná pleť, vrásky, hlboké línie
Použitie
Profesionálne, Doma
Balenie
1 sada
Línia
Derma CollAGE
Aplikácia
manuálna
69 s DPH / ks 57,50 € bez DPH / ks
Na sklade

Deep Moisture Set

Viacúrovňová hydratácia a rekonštrukcia kolagénu s plumping efektom

Je inovatívne kozmetické ošetrenie, ktoré vďaka kombinácii troch originálnych aktívnych látok zabezpečuje kumulatívnu a dlhotrvajúcu hydratáciu pokožky a rekonštrukciu kolagénovej matrice. Zadržiava vodu v hlbokých vrstvách pokožky a chráni ju pred vysúšaním. Niozómy sú najpokročilejším transportným systémom kyseliny hyalurónovej. Vďaka svojej malej veľkosti a špeciálnej elastickej štruktúre sa dokážu vtlačiť medzi bunky, preniknúť hlboko a hydratovať pokožku vo všetkých úrovniach a vrstvách. Zároveň sa tým maximalizuje na pleti a vo vráskach vypĺňajúci, tzv. „plumping efekt“

Vhodné pre všetky typy pleti, ktoré vyžadujú hydratáciu, biostimuláciu kolagénu, zlepšenie objemu, vypnutie pleti a vyplnenie vrások, pre mužov a ženy. Výsledkom ošetrenia je zlepšenie pevnosti, pružnosti a objemu pleti, vyplnenie vrások a unikátny zamatový pocit.

SET obsahuje:

1 x Derma Collage Moisture Cream 50 ml

Ľahký hydratačný krém najnovšej generácie. Vďaka patentovanej kombinácii 3 aktívnych látok je pokožka hĺbkovo hydratovaná v 3 úrovniach. Krém udržuje primeranú úroveň hydratácie, vyhladzuje vrásky, obnovuje prirodzenú farbu a pokožka zostáva na dotyk hodvábna. Má zamatovú a ľahkú textúru, je ideálny pod make-up s unisex vôňou bez alergénov. Vhodný pre všetky typy pleti, unisex, poskytuje viacúrovňovú a dlhotrvajúcu hydratáciu, reguluje vodnú rovnováhu v pokožke a chráni ju pred dehydratáciou, stimuluje syntézu kolagénu, posilňuje a poskytuje štrukturálny lifting. Obsahuje 4 typy kyseliny hyaluronovej, špeciálnu látku Co-Frag stimulujúcu rekonštrukciu kolagénového matrixu v pleti a MASRSturizer, jedinečný elektrolyt regulujúci hydratáciu pleti.

 

1 x Derma Collage Moisture Essence 100 ml

Hydratačná báza 2v1, gélové tonikum a sérum, predstavuje produkt najnovšej generácie. Vďaka patentovanej kombinácii 3 aktívnych látok je pokožka hĺbkovo hydratovaná v 3 úrovniach. Obsahuje 4 typy kyseliny hyaluronovej, špeciálnu látku Co-Frag stimulujúcu rekonštrukciu kolagénového matrixu v pleti a MASRSturizer, jedinečný elektrolyt regulujúci hydratáciu pleti. Má príjemnú, zamatovú textúru, ktorá sa veľmi rýchlo vstrebáva. Udržuje primeranú úroveň hydratácie pokožky, vyhladzuje vrásky, obnovuje prirodzenú farbu a zanecháva pleť hodvábne jemnú. Určená na celodennú starostlivosť o všetky typy pleti, pre ženy aj mužov. Aplikujte na pleť, jemne vklepkajte. Následne naneste pleťový krém. Vhodná na domáce aj profesionálne použitie.

 

1 x Snow Fungus Mask 1 ks

Bio celulózová maska zo snežnej huby Tremella s kyselinou hyalurónovou, peptidom, konopným olejom a vitamínmi (C, E) s jedinečnými upokojujúcimi a ochrannými vlastnosťami. Inovatívna regeneračná terapia pre namáhanú a dysfunkčnú pleť . ODPORÚČANIA » namáhaná, suchá a šupinatá pleť » dysfunkčná pleť s narušenou hydrolipidovou bariérou » unavená pleť, bez jasu » pleť s viditeľnými vráskami » podpora starostlivosti o pokožku s atopiou, ekzémom, psoriázou, diabetikov a ľudí s poruchami štítnej žľazy. VÝHODY OŠETRENIA: » vyživená, upokojená, hydratovaná, regenerovaná, pokožka, jemná na dotyk.

 

 

Parametre

Indikácia strata elasticity a pevnosti, suchá, dehydrovaná pleť, vrásky, hlboké línie
Použitie Profesionálne, Doma
Balenie 1 sada
Línia Derma CollAGE
Aplikácia manuálna