A-QS Hacker Serum 30 ml

  • Obj. čislo: ARK1602
  • EAN: 5902641393426
Unikátne gélové sérum na aknóznu pleť všetkých vekových kategórií 30 ml
Línia
A-QS Hacker Therapy
Aplikácia
galvan, LUXCEAR, manuálna, mezoterapia, mikroneedling, rádiofrekvencia, ultrazvuk, žehlička
Indikácia
akné, mastná, lesklá, rozšírené póry
Použitie
Profesionálne
Typ produktu
sérum, elixír

 LEN PRE PROFESIONÁLOV  -  REGISTRÁCIA TU 

Na sklade

A-QS Hacker Serum 30 ml

Koncentrované pleťové sérum ľahkej a účinnej konzistencie s vysokým obsahom Quora Noni PRCF ( fytopeptidov z kmeňových buniek noni ) a kyseliny hyaluronovej. Obnovuje a reguluje mikrobióm pleti. Dermoestetické, celoročné ošetrenie aknóznej pleti všetkých vekových kategórií, pre juvenilnú pokožku a taktiež  dospelú pleť, ktorá trpí na acne tarda. Účinný na trichologické ošetrenie v prípade výskytu lupín a seborrhoea dermatitis. Vhodné na manuálnu a prístrojovú aplikáciu, mikroihličkovú a bezihlovú mezoterapiu, ultrazvuk, po kyslých peelingoch. Na profesionálne použitie.

Návod na použitie

Naniesť na pleť v tenkej vrstve a vmasírovať manuálne, alebo pomocou vhodných elektrokozmetických prístrojov. Postupovať podľa protokolu, na profesionálne použitie v kozmetickom salóne.

Parametre

Línia A-QS Hacker Therapy
Aplikácia galvan, LUXCEAR, manuálna, mezoterapia, mikroneedling, rádiofrekvencia, ultrazvuk, žehlička
Indikácia akné, mastná, lesklá, rozšírené póry
Použitie Profesionálne
Typ produktu sérum, elixír

Zloženie

Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Morinda Citrifolia Callus Culture Lysate, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Phytic Acid, Sodium Citrate, Xanthan Gum, Hydroxyethylcellulose, Lecithin, Sclerotium Gum, Pullulan, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Parfum, Benzyl Salicylate, Linalool, ALPHA-ISO METHYL IONONE , Geraniol, Hexyl Cinnamal, Coumarine, Limonene, Citronellol