Zmes 100% éterických olejov EROTIKA, 5 ml

  • Obj. čislo: S142
  • EAN: 8594031322900
Zmes 100% éterických olejov
Ikony eshop
1, 3

 LEN PRE PROFESIONÁLOV  -  REGISTRÁCIA TU 

Na sklade

Zmes 100% éterických olejov EROTIKA, 5 ml

Zmyselná a zároveň povzbudivo elegantná vôňa na navodenie jedinečnej a špeciálnej atmosféry.

 

Pomaranč: Pôsobí antidepresívne, osviežuje a uvoľňuje, je vhodný pri horúčke, nechutenstve, do kúpeľových a masážnych olejov. Môže zvyšovať fotosenzibilitu.

Citrón:Pre svoje osviežujúce účinky je veľmi vhodný pri duševnej námahe, je účinný proti bolesti hlavy, infekcii dýchacích ciest, má antiseptické účinky, znižuje krvný tlak, povzbudzuje trávenie a priaznivo pôsobí na pleť.

Kananga:Afrodiziakum, upokojujúci, posilňuje pri vyčerpaní, znižuje krvný tlak a tíši bolesti hlavy.

Limeta:Svieža vôňa povzbudzuje pri únave, mierni depresie a rozveseľuje, má výrazné antiseptické a antivirálne účinky, čistí vzduch.

Geránium:Antidepresívny, upokojuje, napomáha hojeniu rán, používa sa na opary a afty. Prehrieva, zmierňuje bolesti nervového pôvodu.

Mimóza:Tvorí unikátnu prchavú zmes, ktorá má upokojujúce a tíšiace účinky na psychiku. Mimóza známa tiež ako “citlivka” a “hamblivka” je pôsobivá rastlina, ktorej listy i celé výhonky uvädnú, ak sa ich dotknete. Po niekoľkých minútach sa opäť preberú k životu. Je obľúbená pre jej príjemne až narkoticky sladkú, podmanivú, afrodiziakálnu vôňu. Pre svoje antiseptické účinky sa v kozmetike hodí najmä pre mastnú a citlivú pokožku. V duchovnej rovine pôsobí ako prírodné antidepresívum. Podporuje rast, zmierňuje nepokoj či agresivitu a harmonizuje telo i dušu.

Jazmín:Navodzuje eufóriu a optimizmus, pôsobí antidepresívne a tiež ako afrodiziakum. Podporuje pôrodné sťahy, pri menštruácii zmierňuje bolesť. Pomáha pri ochoreniach horných dýchacích ciest, povzbudzuje srdcovú činnosť. Je vhodný na všetky typy pleti, často je obsahom najluxusnejších parfumov.

Vhodná do aromalampy, sauny, kúpeľa, na masáž s rastlinným olejom.

Upozornenie: Chráňte pred deťmi. Chráňte oči. Nepoužívajte neriedené na kožu. 

INCI: Citrus, Aurantium Dulcis Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Aurantifolia Peel Extract, Limonene**, Canarium Luzonicum Gum Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Acacia Decurens Flower Extract, Jasminum Grandiflorum Flower Extract, Rosa Damascena Extract, Linalool**, Benzyl benzoate**, Citral**, Geraniol**, Citronellol**, ** súčasť éterických olejov

Zloženie

Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citus Limon Peel Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Aurantifolia Peel Extract, Limonene**, Canarium Luzonicum Gum Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Acacia Decurrens Flower Extract, Jasminum Grandiflorum Flower Extract, Rosa Damascena Extract, Linalool**, Benzyl benzoate**, Citral**, Geraniol**, Citronellol, **prirodzená súčasť éterického oleja