Refectocil styling gél 9 ml

  • Obj. čislo: RF26
  • EAN: 9003877901747
Refectocil styling gél
11,99 s DPH / ks 9,99 € bez DPH / ks
Na sklade

Refectocil styling gél 9 ml

Je výživný, fixačný a stilingový gel. Má nové, farbu chrániace zloženie. Zaisťuje dlhodobé zvlhčenie a intenzívne vyživuje a chráni riasy a obočie. Naviac pomáha fixovať neposlušné a nepoddajné chĺpky obočia tak, aby bolo upravené počas celého dňa. Pri pravidelnom používaní posilňuje riasy a obočie. Riasy zostávajú zachované v plnej dĺžke, pretože sa už tak ľahko nelámu. Bohaté živiny obsiahnuté v prípravku s vitamínom E, D-panthenolom a glycerínom napomáhajú k silným, dlhým, zdravým a žiarivo krásnym riasam a obočiu.

Nové zloženie je vegánske. Nielen farbené vlasy vyžadujú zvláštnu starostlivosť. Tú vyžadujú tiež farbené riasy a obočie, aby boli pružné a zostali zdravé a krásne. Preto ho odporúčame denne používať. Na zdravých chĺpkoch drží farba lepšie a dlhšie si udrží svoju farbenú intenzitu. Vhodné aj na lamináciu a LASH LIFT.

Obsah: 7 ml – dostačujúci na približne 250 aplikácií.

Aplikácia: Každý večer po odstránení make-up naneste RefectoCil LongLash Gel od korienkov až ku špičkám rias a chĺpkov obočia.

INCI: Aqua, Alcohol denat., Glycerin, VP/VA Copolymer, Sodium PCA, Canthan Gum, Carbomer, Arginine, Sodium Lactate, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Hydroxide, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine