• Moringový olej – luxusný anti-age olej na pleť a očné okolie, 20 ml
  • Moringový olej – luxusný anti-age olej na pleť a očné okolie 2
  • Moringový olej – luxusný anti-age olej na pleť a očné okolie 3

Moringový olej – luxusný anti-age olej na pleť a očné okolie, 20 ml

  • Obj. čislo: O38
  • EAN: 8594031323112
Saloos naturcosmetic
Ikony eshop
1, 3
6,92 s DPH / ks 5,76 € bez DPH / ks
Na sklade

Moringový olej – luxusný anti-age olej na pleť a očné okolie, 20 ml

Moringový olej je lisovaný zo semien stromu moringa. Moringa je často označovaný ako "zázračný strom" a jeho prínosy sú neodmysliteľnou súčasťou Ayurvédy, 5 000 rokov starého systému prirodzeného liečiteľstva, ktorý má svoj pôvod v indickej kultúre. Olej známy tiež ako behenový, je nabitý živinami, antioxidantami a protizápalovými látkami, ktoré sú vhodné na vyhladenie, upokojenie a čistenie pleti. Je veľmi ľahký, rýchlo preniká do pokožky vďaka čomu je vhodnou voľbou pre všetky typy pleti.

Dnes je moringa vyhľadávaným luxusným anti-age olejom v starostlivosti o pleť a očné okolie. Je známy ako najživší hojivý olej na svete. Je silný antioxidant a v kombinácii s vysokým obsahom kyseliny olejovej viac ak 65% zaisťuje, že dôležité živiny prenikajú hlboko do pokožky a posilňujú celkové zdravie kožných buniek. Výsledkom toho je pozoruhodne vyzerajúca koža so živým a zdravým vzhľadom.

Moringový olej je prirodzené riešenie v boji pred poškodením pleti vplyvom životného prostredia a predčasného stárnutia. Pomáha pleť chrániť proti pôsobeniu voľných radikálov a znížiť viditeľné známky stárnutia, ako sú jemné línie a vrásky. Pokožka tváre bude pri pravidelnom používaní viditeľne pružnejšia, žiarivejšia a krásne vyživená.

Tento vysoko vyživujúci olej vyniká svojimi protizápalovými a antiseptickými účinkami. Mimoriadne vhodný je na extrémne vysušenú, znečistenú a problematickú pokožku so sklonom k akné. Pomáha zmenšiť rozšírené póry a zlepšuje vzhľad kože tým, že ju zanechá nádherne rozžiarenú.

TIP NA POUŽITIE: Moringový olej by nemal chýbať na žiadnej kozmetickej poličke. Pravidelná masáž hlavy moringovým olejom môže stimulovať rast vlasov, a zároveň ich chráni proti vypadávaniu. Navyše bohatý prísun mastných kyselín zlepší ich kvalitu a lesk.

 

Zloženie

Moinga oleifera seed oil - 100% Moringový olej lisovaný za studena