Dlux Lash Lift Lifting lotion 1 ks

  • Obj. čislo: DLL03-1
Lash lift a laminácia
2,56 s DPH / ks 2,13 € bez DPH / ks
Na sklade

Dlux Lash Lift Lifting lotion 1 ks

Obsahuje inovatívne zloženie prípravkov s obsahom cysteinu, bez iritácie pokožky a nepríjemného zápachu. Obsah cysteaminu ako aktívnej zložky trvalej je schválený FDA a EMA.

  • DLux Lepidlo, 5 ml
  • Silikónové podložky - L
  • Silikónové podložky - M
  • Silikónové podložky - S
  • Hrebienok na Lash Lift
  • Lifting lotion, 1g (2 aplikácie)/trvalá
  • Setting lotion, 1g (2 aplikácie)/neutralizér
  • Hydrating essence, 1g (2 aplikácie)

 

Návod na použitie:

1. ČISTENIE A ODMASTENIE

Mihalnice a okolie dôkladne odlíčiť. Na odlíčenie pomocou kozmetického tampónu použiť micelárny odličovač. Následne dokonale odmastiť od nečistôt a bielkovín pomocou soľného roztoku saline. Tieto kroky sú nevyhnutné pre lepšiu priľnavosť následných produktov.

2.VÝBER VHODNÝCH PODLOŽIEK/NATÁČOK

Všetky šablóny sú vhodné na vytváranie mihalníc tvaru ,,J´´ a ,,C´´ a takto vieme dosiahnuť jedinečný  tvar mihalníc. Malé S podložky dodajú mihalniciam očarujúce dramatické vytočenie. Čiže ak chceme mihalnice vytočené veľmi, tak paradoxne použijeme najtenšiu nátačku S. Medium M stredne veľké podložky sú najobľúbenejšie podložky. Dodajú riasam jemnú kučeravosť a pekné vytočenie. Veľké podložky L sa používajú na to, aby poskytli krásne jemne prirodzené vytočenie. Malé, jemné vytočenie dosiahneme najhrubšou.

3.PRILOŽENIE PODLOŽIEK

Naneste DLux Lepidlo na zadnú časť natáčky s microbrush paličkou, alebo priamo lepidlom a priložte podložku rovnou plochou na odmastené očné viečka, ktoré tiež jemne natrite lepidlom.

4.FIXÁCIA

Natrite vypuklú vrchnú časť nátačky lepidlom, tam kde následne uložíte mihalnice. Pomocou pinzety, prípadne pomarančovým drievkom dvíhajte mihalnice hore na natáčku. V prípade potreby ešte natrite vlastné mihalnice lepidlom a nakláňajte ich po jednom na šablónu.

5.APLIKÁCIA LIFTING LOTION

V tenkej vrstve naneste microbrushom na mihalnice a aj na ich korienky. Nechajte pôsobiť 9 minút na jemné mihalnice, 11 minút na normálne a 13 minút na hrubé mihalnice. Po uplynutí času prvú vrstvu odstráňte suchou vatovou tyčinkou a suchým tampónom.

6.APLIKÁCIA SETTING LOTION

Naneste na mihalnice a nechajte pôsobiť rovnaký čas ako lifting lotion. Po uplynutí času odstráňte suchou vatovou tyčinkou alebo tampónom.

7.APLIKÁCIA HYDRATING ESSENCE

Naneste na mihalnice a nechajte pôsobiť 1-2 minúty. Následne odstráňte s odličovačom, alebo proteínovým  odmasťovačom saline.  Jemne odlepte podložky a kefkou prečešte mihalnice. Už môžete použiť aj vodu. Lepidlo je potrebné dôkladne odstrániť z viečok aj mihalníc.

 

UPOZORNENIE

Počas následných 24 hod mihalnice nesmú prísť do kontaktu s vodou.

Určené len na vonkajšie použitie.

Zabráňte vniknutiu produktu do očí.

Nepoužívajte v prípade otvorených rán v oblasti očného okolia.

Nepoužívajte v prípade precitlivenosti alebo vzniku alergickej reakcie na produkt.

V prípade podráždenia, vypláchnite oči vodou a produkt prestane okamžite používať.

Skladujte mimo dosah detí, na suchom a chladnom mieste.

Skladujte pevne uzavreté.

Skladujte mimo slnečného žiarenia.

Produkt je určený len na profesionálne použitie. Neotvorené má záručnú dobu 12 mesiacov.