AHA gélsérum 25%

  • Obj. čislo: AHA05
  • EAN: 5997803933527
Exfoliačné pleťové gélsérum 25%
19,18 s DPH / ks 15,98 € bez DPH / ks
Na sklade

AHA gélsérum 25%

Typ pleti:

Aknózna, seborroická, silne pigmentová, extrémne suchá a starnúca pleť.

Opalescentné gél sérum s 25%-ným obsahom AHA kyselín a BHA, s pH 2,5. Vysoký obsah AHA kyselín (hrozno, papája, citrón, ananás) má protizápalové a antioxidačné účinky). Vďaka obsahu BHA je vhodné na aknóznu a pórovitú pokožku. Pri pravidelnom používaní sa upraví mazotok, odstránia sa odumreté bunky rohovinovej vrstvy pokožky, vyčistia a stiahnu sa póry. Aktivuje sa tvorba nových buniek, harmonizuje tón pleti. BHA (kyselina salicylová) je jedna z najúčinnejších pomôcok na ošetrenie aknóznej a pórovitej pokožky. Na rozdiel od AHA kyselín je rozpustná v tukoch a vďaka tejto vlastnosti účinne čistí a sťahuje póry.

Použitie

Profesionálne: Aplikácia na vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu po dobu 2 - 3 minút. Následne zbytok odstrániť jemným trením peelingovou kozmetickou utierkou. Aplikovať AHA Exfoliačnú, rejuvenizačnú pleťovú masku 7%.

PROFESIONÁLNE POUŽITIE

Bez parabénov, syntetických farbív a vôní!

Ako denný krém používajte Golden Green NATURE LINE Hydratačným denným krémom SPF30. Ochráni vašu pleť pred škodlivými UV lúčmi a zabráni vzniku nových pigmentových škvŕn. Nenahraditeľná denná pleťová starostlivosť pri procedúre peelingu s ovocnými kyselinami.

Upozornenie!

Nepoužívať v prípade histaminovej intolerancie, poranenej a zapálenej pokožky! Chráňte pred kontaktom s očami!

Zloženie

Aqua, Passiflora Edulis Fruit Extract, Citrus Medica Limonum Fruit Extract, Ananas Sativus Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Alcohol Denat, Xantan Gum, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sodium Hydoxide, Salicylic Acid