A-QS Hacker Peel 30 ml

  • Obj. čislo: ARK1601
  • EAN: 5902641393419
Gélový biochemický peeling s kyselinou šikimovou 30 ml
Použitie
Profesionálne
Typ produktu
exfoliátor (peeling)
Aplikácia
manuálna
Línia
A-QS Hacker Therapy
Indikácia
akné, mastná, lesklá, rozšírené póry

 LEN PRE PROFESIONÁLOV  -  REGISTRÁCIA TU 

Na sklade

A-QS Hacker Peel 30 ml

Inteligentný dermo-estetický peeling na reguláciu mazotoku a čistenie pleti s obsahom kyseliny šikimovej, Quora Noni (fytopeptidy kmeňovým buniek z noni), kyseliny hyaluronovej  a pH= 2,2. Na profesionálne použitie, bez neutralizácie. Je možné ho aplikovať počas celého roku, pre všetky vekové kategórie, pre juvenilnú pokožku a taktiež  dospelú pleť, ktorá trpí na acne tarda. Obsahuje 10%  kyselinu šikimovú v kombinácii s 1% Quora Noni PRCF. Vhodný na ošetrenie aknóznej, mastnej a znečistenej pleti.

Návod na použitie

Ochráňte znamienka a citlivé partie tváre, pery, obočie, spodné viečka, malé ranky nanesením Acid Post Treat Ointment, 15 ml a na očné viečka priložte vlhké tampóny. Odmerajte 2-3 ml výrobku do sklenej mištičky a pomocou vejárovitého štetca rovnomerne naneste na pleť. Nechajte pôsobiť cca 8 minút, nasledne zotrite bez neutralizácie a pleť tonizujte A-QS Hacker Toner, 500ml.

Profesionálny výrobok na aplikáciu v kozmetickom salóne. 

 

Parametre

Použitie Profesionálne
Typ produktu exfoliátor (peeling)
Aplikácia manuálna
Línia A-QS Hacker Therapy
Indikácia akné, mastná, lesklá, rozšírené póry

Zloženie

Aqua, Shikimic Acid, Glycerin, Propylene Glycol, Peg-75 Lanolin, Polysorbate 20, Morinda Citrifolia Ca llus Culture Lysate, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Citric Acid, Phytic Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Parfum, Benzyl Salicylate, Linalool