+ Darček zadarmo
  • Superkoncentrát 5% canabidiol (CBD) + 5% niacinamid 30 ml
  • Obrázok

Superkoncentrát 5% canabidiol (CBD) + 5% niacinamid 30 ml

  • Obj. čislo: SK01
  • EAN: 5999882203447
Superkoncentrát na citlivú, suchú a podráždenú pleť + DARČEK Čierna čistiaca alginátová pleťová maska s bambusovým uhlím 10 g + Aktivátor 30 ml
23,99 s DPH / ks 19,99 € bez DPH / ks
Na sklade

Superkoncentrát 5% canabidiol (CBD) + 5% niacinamid 30 ml

Pokožku hydratuje, účinne regeneruje a vyživuje. Posilňuje jej hydrolipidovú vrstvu, upokojuje prejavy podráždenia (suchá pokožka, začervenanie, spálenie od slnka). 100% čisté CBD rozpustené v konopnom oleji v kombinácii s niacinamidom zmenšuje póry, redukuje kožné defekty, zosvetľuje pigmentové škvrny, reguluje tvorbu kožného mazu a zjednocuje tón pleti. Aktívne látky  bohaté na antioxidanty  napomáhajú spomaľovať príznaky starnutia. Vynikajúca starostlivosť o citlivú a suchú, ako aj mastnú, aknóznu a zmiešanú pleť.

Návod na použitie

Na manuálnu aplikáciu alebo prístrojové ošetrenie ultrazvukom, ionoforézou, neinvazívnou mezoterapiou, LUXCEAR, mikroihličkovým aplikačným perom DERMAPEN. Vhodné aj ako tenká vrstva pod krém, zábaly, alginátové masky, kde maximalizuje účinnosť ošetrenia. Profesionálny produkt.

DARČEK

Čistiaca alginátová maska s bambusový uhlím, No.1, 10g

Špeciálne aktívne zložky hĺbkovo čistiacej masky na tvár sú kremelina s vysokou kapacitou viazania vody, prírodný íl, exfoliačný kaolín, zeolit a aktívne uhlie, ktoré má antibakteriálny účinok a upokojuje normálnu, ale väčšinou príliš veľa mazu produkujúcu pokožku. Maska na tvár sa ľahko odlupuje, jemne odstraňuje odumreté bunky pokožky, nečistoty a prebytočný maz z povrchu pleti, otvára a čistí póry, znižuje tvorbu komedónov a zmatňuje pleť. Obsahuje chlorellu z morských rias, s vysokým obsahom železa, zinku a medi, ktorá zmäkčuje pokožku a chráni pred vonkajším znečistením a škodlivými účinkami.

Bez parabénov, parafínov, syntetických farbív, parfémov.

Čistiaca alginátová maska s bambusový uhlím, aktivátor No.2, 30 ml

Špeciálny aktivačný roztok do zlupovacej alginátovej tvárovej masky.

Bez parabénov, parafínov, syntetických farbív, parfémov.

Návod na použitie

Balenia prachovej masky (10g) a balenie aktivačného roztoku ( 30ml) – intenzívne vymiešať do hladkej hmoty cca 1 minútu, kým sa nevytvorí homogénna zmes. Ihneď pomocou špachtle naniesť na pokožku tváre a krku v jednotnej hrúbke, vynechať okolie očí a úst. Po 8-10 minútach masku stiahnuť z pokožky a zvyšok odstrániť vlhkým tampónom.

Zloženie

Aqua, Cannabis Satíva Seed Oil, Cannabidiol, Niacinamide, Glicerin, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Parfum, Lecithin, Ethylhexylglycerin