• Superkoncentrát 10% rovisome retinol 30 ml
  • Obrázok (1)

Superkoncentrát 10% rovisome retinol 30 ml

  • Obj. čislo: SK04
  • EAN: 5999882203454
Superkoncentrát s antioxidačným a anti-aging účinkom + DARČEK Čierna čistiaca alginátová pleťová maska s bambusovým uhlím 10 g + Aktivátor 30 ml
23,99 s DPH / ks 19,99 € bez DPH / ks
Na sklade

Superkoncentrát 10% rovisome retinol 30 ml

Retinol  sa považuje za jeden z najúčinnejších antioxidantov spomaľujúcich starnutie pleti a tvorbu vrások. Vitamín A je nanotechnologicky enkapsulovaný v lipozómoch, čím je zabezpečený jeho  prenik do hlbších vrstiev pokožky. Stimuluje syntézu kolagénu a elastínu, reprodukčnú schopnosť kožných buniek a tým obnovu pokožky. Vyhladzuje jemné vrásky, redukuje hĺbku hlbších rýh,  spevňuje a vypína pleť a dodáva jej mladistvý vzhľad. Okrem liftingového efektu reguluje tvorbu kožného mazu, spomaľuje vznik stareckých škvŕn a pigmentácií a zjednocuje tón pleti.

Návod na použitie

Na manuálnu aplikáciu alebo prístrojové ošetrenie ultrazvukom, ionoforézou, neinvazívnou mezoterapiou, LUXCEAR, mikroihličkovým aplikačným perom DERMAPEN. Vhodné aj ako tenká vrstva pod krém, zábaly, alginátové masky, kde maximalizuje účinnosť ošetrenia. Profesionálny produkt.

DARČEK 

Čistiaca alginátová maska s bambusový uhlím, No.1, 10g

Špeciálne aktívne zložky hĺbkovo čistiacej masky na tvár sú kremelina s vysokou kapacitou viazania vody, prírodný íl, exfoliačný kaolín, zeolit a aktívne uhlie, ktoré má antibakteriálny účinok a upokojuje normálnu, ale väčšinou príliš veľa mazu produkujúcu pokožku. Maska na tvár sa ľahko odlupuje, jemne odstraňuje odumreté bunky pokožky, nečistoty a prebytočný maz z povrchu pleti, otvára a čistí póry, znižuje tvorbu komedónov a zmatňuje pleť. Obsahuje chlorellu z morských rias, s vysokým obsahom železa, zinku a medi, ktorá zmäkčuje pokožku a chráni pred vonkajším znečistením a škodlivými účinkami.

Bez parabénov, parafínov, syntetických farbív, parfémov.

 

Čistiaca alginátová maska s bambusový uhlím, aktivátor No.2, 30 ml

Špeciálny aktivačný roztok do zlupovacej alginátovej tvárovej masky.

Bez parabénov, parafínov, syntetických farbív, parfémov.

Návod na použitie

Balenia prachovej masky (10g) a balenie aktivačného roztoku ( 30ml) – intenzívne vymiešať do hladkej hmoty cca 1 minútu, kým sa nevytvorí homogénna zmes. Ihneď pomocou špachtle naniesť na pokožku tváre a krku v jednotnej hrúbke, vynechať okolie očí a úst. Po 8-10 minútach masku stiahnuť z pokožky a zvyšok odstrániť vlhkým tampónom.

Zloženie

Aqua, Pentylene Glycol, Lecithin, Alcohol, Retinol, Polysorbate 20, Potassium Phosphate, Tocopherol, Glycerin, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, üParfum, Ethylhexylglycerin