+ Darček zadarmo
  • Superkoncentrát 10% melavoid 30 ml
  • Obrázok

Superkoncentrát 10% melavoid 30 ml

  • Obj. čislo: SK03
  • EAN: 5999882203430
Superkoncentrát na redukciu pigmentových škvŕn s 24 hodinovou hydratáciou + DARČEK Čierna čistiaca alginátová pleťová maska s bambusovým uhlím 10 g + Aktivátor 30 ml
23,99 s DPH / ks 19,99 € bez DPH / ks
Na sklade

Superkoncentrát 10% melavoid 30 ml

MelavoidTM je rastlinná aktívna zložka na bielenie pokožky vyvinutá na redukciu pigmentových škvŕn a žltkastého tónu pleti. Je extrahovaná z indickej rastliny Boerhavia diffusa (punarnava) , ktorá pomáha zmierniť zápalové stavy pokožky ako je začervenanie alebo podráždenie. Jej 24-hodinový hydratačný účinok pomáha udržiavať pokožku dlhodobo hydratovanú. V účinnej koncentrácii a dlhodobom používaní  prispieva k zlepšeniu textúry pokožky a k jej ochrane pre škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia ako je smog a slnečné žiarenie.

Návod na použitie

Na manuálnu aplikáciu alebo prístrojové ošetrenie ultrazvukom, ionoforézou, neinvazívnou mezoterapiou, LUXCEAR, mikroihličkovým aplikačným perom DERMAPEN. Vhodné aj ako tenká vrstva pod krém, zábaly, alginátové masky, kde maximalizuje účinnosť ošetrenia. Profesionálny produkt.

DARČEK

Čistiaca alginátová maska s bambusový uhlím, No.1, 10g

Špeciálne aktívne zložky hĺbkovo čistiacej masky na tvár sú kremelina s vysokou kapacitou viazania vody, prírodný íl, exfoliačný kaolín, zeolit a aktívne uhlie, ktoré má antibakteriálny účinok a upokojuje normálnu, ale väčšinou príliš veľa mazu produkujúcu pokožku. Maska na tvár sa ľahko odlupuje, jemne odstraňuje odumreté bunky pokožky, nečistoty a prebytočný maz z povrchu pleti, otvára a čistí póry, znižuje tvorbu komedónov a zmatňuje pleť. Obsahuje chlorellu z morských rias, s vysokým obsahom železa, zinku a medi, ktorá zmäkčuje pokožku a chráni pred vonkajším znečistením a škodlivými účinkami.

Bez parabénov, parafínov, syntetických farbív, parfémov.

Čistiaca alginátová maska s bambusový uhlím, aktivátor No.2, 30 ml

Špeciálny aktivačný roztok do zlupovacej alginátovej tvárovej masky.

Bez parabénov, parafínov, syntetických farbív, parfémov.

Návod na použitie

 Balenia prachovej masky (10g) a balenie aktivačného roztoku ( 30ml) – intenzívne vymiešať do hladkej hmoty cca 1 minútu, kým sa nevytvorí homogénna zmes. Ihneď pomocou špachtle naniesť na pokožku tváre a krku v jednotnej hrúbke, vynechať okolie očí a úst. Po 8-10 minútach masku stiahnuť z pokožky a zvyšok odstrániť vlhkým tampónom.

Zloženie

Aqua, Propanediol, Boerhavia Diffusa Root Extract,Glicerin, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Parfum, Ethylhexylglycerin