• Superkoncentrát 10% kyselina hyaluronová 30 ml
  • Obrázok

Superkoncentrát 10% kyselina hyaluronová 30 ml

  • Obj. čislo: SK05
  • EAN: 5999882203393
Superkoncentrát s hĺbkovým 24 hodinovým hydratačným a liftingovým účinkom + DARČEK Čierna čistiaca alginátová pleťová maska s bambusovým uhlím 10 g + Aktivátor 30 ml
23,99 s DPH / ks 19,99 € bez DPH / ks
Na sklade

Superkoncentrát 10% kyselina hyaluronová 30 ml

Obsahuje vysokú koncentráciu rastlinnej (vegánskej) kyseliny hyaluronovej a vysokomolekulárny polysacharid získaný zo semien Cassia Angustifolia indickej. Polysacharidy hrajú dôležitú úlohu v schopnosti pokožky zadržiavať vodu a pri obnove hydrolipidovej vrstvy. Sú dôležité pri hydratácii, redukujú hĺbku vrások, spomaľujú starnutie pleti a rozjasňujú mdlú pleť. Pravidelné používanie zaisťuje napnutejšiu, pevnejšiu pokožku a 24-hodinový hydratačný účinok. Dopĺňanie straty kyseliny hyalurónovej je nevyhnutné pre všetky vekové kategórie a typy pleti, najmä pre suchú, dehydrovanú a zrelú pleť.

Návod na použitie

Na manuálnu aplikáciu alebo prístrojové ošetrenie ultrazvukom, ionoforézou, neinvazívnou mezoterapiou, LUXCEAR, mikroihličkovým aplikačným perom DERMAPEN. Vhodné aj ako tenká vrstva pod krém, zábaly, alginátové masky, kde maximalizuje účinnosť ošetrenia. Profesionálny produkt.

DARČEK

Čistiaca alginátová maska s bambusový uhlím, No.1, 10g

Špeciálne aktívne zložky hĺbkovo čistiacej masky na tvár sú kremelina s vysokou kapacitou viazania vody, prírodný íl, exfoliačný kaolín, zeolit a aktívne uhlie, ktoré má antibakteriálny účinok a upokojuje normálnu, ale väčšinou príliš veľa mazu produkujúcu pokožku. Maska na tvár sa ľahko odlupuje, jemne odstraňuje odumreté bunky pokožky, nečistoty a prebytočný maz z povrchu pleti, otvára a čistí póry, znižuje tvorbu komedónov a zmatňuje pleť. Obsahuje chlorellu z morských rias, s vysokým obsahom železa, zinku a medi, ktorá zmäkčuje pokožku a chráni pred vonkajším znečistením a škodlivými účinkami.

Bez parabénov, parafínov, syntetických farbív, parfémov.

Čistiaca alginátová maska s bambusový uhlím, aktivátor No.2, 30 ml

Špeciálny aktivačný roztok do zlupovacej alginátovej tvárovej masky.

Bez parabénov, parafínov, syntetických farbív, parfémov.

Návod na použitie

Balenia prachovej masky (10g) a balenie aktivačného roztoku ( 30ml) – intenzívne vymiešať do hladkej hmoty cca 1 minútu, kým sa nevytvorí homogénna zmes. Ihneď pomocou špachtle naniesť na pokožku tváre a krku v jednotnej hrúbke, vynechať okolie očí a úst. Po 8-10 minútach masku stiahnuť z pokožky a zvyšok odstrániť vlhkým tampónom.

Zloženie

Aqua, Cassia Angustifolia Seed Polysaccharide, Glicerin, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Parfum, Ethylhexylglycerin