• Ohrievač masážneho oleja
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
  • Obrázok (4)

Ohrievač masážneho oleja

  • Obj. čislo: OMO01
Sofistikovaný, dizajnový ý ohrievač masážneho oleja
45 s DPH / ks 37,50 € bez DPH / ks
Na sklade

Ohrievač masážneho oleja

Ohrievač masážneho oleja, emulzie alebo krému s rýchlym ohrevom a udržiavaním konštantnej teploty nahriateho masážneho prostriedku. Ohrievač má moderný, hliníkový vzhľad a je designovaný tak, aby sa zamedzilo kvapkaniu oleja do vnútra a do elektrických komponentov prístroja.

Umožňuje nastavenie teploty ohrevu v rozmedzí 40 až 60°C, po dosiahnutí nastavenej teploty ohrievač udržuje aktuálnu teplotu oleja do rozmedzia ±2°C od nastavenej teploty. Teplo prúdi okolo celej vloženej fľašky vďaka elektrickému vykurovaciemu drôtu s vysokou hustotou, čo zabezpečuje rovnomerný ohrev masážneho oleja.

Ohrievač je vyrobený z vysoko kvalitného ABS plastu. Na digitálnom displeji sa každé 3 sekundy strieda údaj o aktuálnej a nastavenej teplote. Nahriatie masážneho oleja z izbovej na maximálnu teplotu 60°C trvá približne 20 minút. Prístroj je vybavený automatickým bezpečnostným vypnutím po 8 hodinách prevádzky.

Súčasťou setu je fľaška s objemom 240 ml s dávkovačom. Do ohrievača sú vhodné aj fľašky zo skla, PE, HDPE alebo LDPE.

Použitie prístroja:

Krátkym stlačením tlačidla pristroj zapnite.

Nastavte si požadovanú teplotu medzi 40 a 60°C otočením kolieska prepínača v smere hodinových ručičiek.

Na displeji sa každé 3 sekundy strieda údaj o nastavenej a aktuálnej teplote.

Trojsekundovým podržaním tlačidla prepínate medzi zobrazením °C a °F.

Použitie fľaše v ohrievači masážneho oleja:

Pred vložením fľaše ju naplňte potrebným množstvom masážneho prostriedku a do otvoru ju vkladajte pomaly. V spodnej časti ohrievača sa nachádza spínacia poistka. Je to bezpečnostný prvok, jej zacvaknutím sa odblokuje funkcia ohrevu. Indikáciou zacvaknutia poistky je „klik“ zvuk pri dosadnutí fľaše na dno otvoru.

Pri použití iných fliaš (s menším priemerom ako originál) je možné, že budete musieť mierne upraviť polohu fľaše v otvore, aby sa poistka zacvakla.

 

Rozmery: 9,5 x 9,5 x 18 cm