Glossy Shine pasta na výživu nechtov k japonskej manikúre 15 g

  • Obj. čislo: 045-2
Japonská manikúra
10,90 s DPH / ks 9,09 € bez DPH / ks
Na objednávku

Glossy Shine pasta na výživu nechtov k japonskej manikúre 15 g

Obsahuje prírodný minerál bentonit, vznika metamorfózou usadenín pravekých morí. V paste sú látky lipidového typu potrebné pre zachovanie pružnosti nechtu. Zlúčeniny v tegliku sú významné pre metabolizmus nechtového lôžka a koreňa nechtu.

Japonská manikúra unikátnou technikou vytvára na vlastných nechtoch akúsi glazúru, ktorá zabraňuje ďalšiemu mechanickému poškodzovaniu nechtov tým, že v nich udržiava dôležité látky – lipidy. Koreň nechtu dokáže po takomto ošetrení aj sám produkovať kvalitné keratínové bunky, takže efekt nie je len okamžitý po vizuálnej stránke, ale aj dlhodobý čo sa týka vylepšenia kvality nechtu. Na necht sa najprv aplikuje polosuchá pasta, ktorá pôsobí abrazívne, avšak s maximálne šetrným efektom.

Táto pasta sa skladá z prírodnej horniny zvanej bentonit, ktorá obsahuje látky lipidového typu a zlúčeniny kremíka, ktoré sú dôležité pre metabolizmus koreňa nechtu. Následne sa po krátkej prestávke na necht aplikuje prášok, ktorý je zlúčeninou látok, ktoré zvyšujú lesk a dodajú elasticitu. Prášok obsahuje parafíny a včelí vosk, ktoré nechty chránia.

Zároveň sú v ňom aj glycerín, pantenol a lanolín, kremík a zinok a vitamíny, ktoré nechty regenerujú – vitamín A, E, H a provitamín B5. Ak chcete teda svoje nechty ozdraviť a dodať im viac lesku, objednajte si japonskú manikúru, vaše nechty sa vám poďakujú a budú vašou skutočnou ozdobou.