• Beautyderm professional PEN
 • Obrázok (1)
 • Obrázok (2)
 • Obrázok (3)
 • Obrázok (4)

Beautyderm professional PEN

 • Obj. čislo: SBD2DB
mikroihličkové aplikačné pero
Prístroje a zariadenia
Mezoterapia, Derma Pen, Prenosné prístroje
Línia
Microneedle Therapy

 LEN PRE PROFESIONÁLOV  -  REGISTRÁCIA TU 

Na sklade

Beautyderm professional PEN

Mikroihličkové aplikačné pero je komfortný a regulovateľný mikro-ihličkový kozmetický elektroprístroj. Je možné s ním realizovať rýchle, pohodlné, bezpečné a hygienické ošetrenie, tváre, krku, dekoltu a popr. aj tela. Jeho jedinečnou vlastnosťou je možná súbežnosť s klasickou ihlovou mezoterapiou. Pri ošetrení s mikroihličkovým aplikačným perom je možné pomocou mikrovpichov v koži stimulovať vlastnú kolagénovú syntézu, a tak výrazne dosiahnuť oveľa lepší vzhľad pokožky. Výrazne sa zvýši prekrvenie kože, čo vedie k lepšiemu prísunu živín a vzhľadu kože. Koža je silnejšia, veľkosť pórov sa zmenšuje, koža vyzerá mladšie, rovnomernejšie a pevnejšie.

Ošetrenie pomocou aplikačného pera je kombinovateľné s procedúrami elektroporácie, hydrabrázie, rádiofrekvencie. Dosahuje omnoho lepšie výsledky ako Dermaroller, pretože ošetrenie je bezbolestné a bez následných poranení kože. Hĺbku mikro-ihičiek je možné regulovať a nespôsobovať tak  poranenia kože. Aplikačné pero je možné aplikovať aj na takých citlivých a ťažko dostupných miestach ako je okolie očí a nosa. Zabezpečujú to práve mikro-ihličky. Pri práci s ním dodržujte sklon 90°. Po ošetrení je pokožka mierne začervenaná, prekrvená. Po krátkom KRYO ošetrení sa však rýchle začne regenerovať a upokojovať. Vytvorené mikroskopické ranky aktivujú tvorbu kolagénových vláken a pokožka sa začne prakticky okamžite regenerovať, omladzovať sa a revitalizovať sa. Druhý efekt mikroskopických raniek je jemné poručenie celistvosti vrchnej vrstvy pokožky a vytvorenie mikrokanalíkov na prienik účinnej látky. Z tohoto dôvodu sa odporúča pri práci s aplikačným perom aplikovať zároveň na pleť aktívne prípravky STELLA s botoxom, s kyselinou haylurónovou, s kmeňovými bunkami alebo s bieliacim účinkom. Účinné látky sa pomocou osmózy a difúzie dostanú cez bunkovú stenu dovnútra bunky a okamžite začnú proces obnovy a rejuvenizácie. Výsledkom takéhoto ošetrenia je tvorba nového, mladého kolagénu a celkové omladenie pokožky.

Súčasť balenia: 2 x 12 ihličkový zlatý - titanový náhradný nástavec k aplikačnému peru

Funkcie: 

Automatické vysoko-rýchlostné nastavenie (max. rýchlosť 4000 ~ 6000 otáčok za minútu), pri použití 12 – tich mikro-ihličiek, 5 rýchlostných nastavení pri kombinácii s rôznou hĺbkou prieniku ihličiek do pokožky až 40 násobne účinnejšia penetrácia kozmetických produktov do pokožky, zlepšenie jaziev po akné až 50 násobne. Prístroj vyzerá ako pero, na konci ktorého sú jemné ihličky. Dĺžka prenikajúcej ihly môže byť použitá individuálne pre každého zákazníka alebo zákazníčku v závislosti od ošetrenia.

Neinvazívne ošetrenie, podporuje lesk a pružnosť pokožky    

Princíp:     

 1. Ošetrenie mikro-ihličkami založené na vibráciách.    
 2. Počas ošetrenia mikro-ihličkami sa na povrchu pleti vytvoria malé otvorčeky, ktorými ľahšie preniká účinná látka do pokožky.    
 3. Aktivuje sa tvorba elastínu a kolagénu a pleť sa vypína.    

Výhody: 

 1. Minimálne riziká 
 2. Cenovo výhodné 
 3. Krátky čas hojenia 
 4. Žiadne trvalé poškodenie kože 
 5. Bez zvýšeného rizika citlivosti na slnko 
 6. Vhodné na ošetrenie všetkých typov pleti 
 7. Ošetrenie je vhodné aj na tenkú pokožku a pokožku po ošetrení laserom 
 8. Podporuje tvorbu prirodzeného kolagénu pre dlhodobé výsledky 
 9. Lepší prienik výživných sér a produktov do pokožky 
 10. Koža je jemná a vyhladená

Aplikácie: 

 1. lifting ( spomalenie procesu starnutia) a omladenie
 2. redukcia vrások
 3. zvyšovanie elasticity ochabnutej kože  
 4. jazvy , najmä po akné
 5. bielenie pigmentových škvŕn, starecké škvrny
 6. zmenšenie pórov a zjemnenie pokožky
 7. vypadávanie vlasov

Parametre

Prístroje a zariadenia Mezoterapia, Derma Pen, Prenosné prístroje
Línia Microneedle Therapy