Beautyderm professional PEN - SET

 • Obj. čislo: SBD2DB-0
mikroihličkové aplikačné pero & PRP serum

 LEN PRE PROFESIONÁLOV  -  REGISTRÁCIA TU 

Na sklade

Beautyderm professional PEN - SET

SET obsahuje:

 • 1x Beauty derm professional PEN ( vrátane 2 x nástavec 12 ihličkový)
 • 1x PRP serum 25 ml

 

Beauty derm professional PEN

Mikroihličkové aplikačné pero je komfortný a regulovateľný mikroihličkový kozmetický elektroprístroj. Je možné s ním realizovať rýchle, pohodlné, bezpečné a hygienické ošetrenie, tváre, krku, dekoltu a popr. aj tela. Jeho jedinečnou vlastnosťou je možná súbežnosť s klasickou ihlovou mezoterapiou. Pri ošetrení s mikroihličkovým aplikačným perom je možné pomocou mikrovpichov v koži stimulovať vlastnú kolagénovú syntézu, a tak výrazne dosiahnuť oveľa lepší vzhľad pokožky. Výrazne sa zvýši prekrvenie kože, čo vedie k lepšiemu prísunu živín a vzhľadu kože. Koža je silnejšia, veľkosť pórov sa zmenšuje, koža vyzerá mladšie, rovnomernejšie a pevnejšie.

Ošetrenie pomocou aplikačného pera je kombinovateľné s procedúrami elektroporácie, hydrabrázie, rádiofrekvencie. Dosahuje omnoho lepšie výsledky ako Dermaroller, pretože ošetrenie je bezbolestné a bez následných poranení kože. Hĺbku mikro-ihičiek je možné regulovať a nespôsobovať tak  poranenia kože. Aplikačné pero je možné aplikovať aj na takých citlivých a ťažko dostupných miestach ako je okolie očí a nosa. Zabezpečujú to práve mikro-ihličky. Pri práci s ním dodržujte sklon 90°. Po ošetrení je pokožka mierne začervenaná, prekrvená. Po krátkom KRYO ošetrení sa však rýchle začne regenerovať a upokojovať. Vytvorené mikroskopické ranky aktivujú tvorbu kolagénových vláken a pokožka sa začne prakticky okamžite regenerovať, omladzovať sa a revitalizovať sa. Druhý efekt mikroskopických raniek je jemné poručenie celistvosti vrchnej vrstvy pokožky a vytvorenie mikrokanalíkov na prienik účinnej látky. Z tohoto dôvodu sa odporúča pri práci s aplikačným perom aplikovať zároveň na pleť aktívne prípravky STELLA s botoxom, s kyselinou haylurónovou, s kmeňovými bunkami alebo s bieliacim účinkom. Účinné látky sa pomocou osmózy a difúzie dostanú cez bunkovú stenu dovnútra bunky a okamžite začnú proces obnovy a rejuvenizácie. Výsledkom takéhoto ošetrenia je tvorba nového, mladého kolagénu a celkové omladenie pokožky.

Súčasť balenia: 2 x 12 ihličkový zlatý - titanový náhradný nástavec k aplikačnému peru

Funkcie: 

Automatické vysoko-rýchlostné nastavenie (max. rýchlosť 4000 ~ 6000 otáčok za minútu), pri použití 12 – tich mikroihličiek, 5 rýchlostných nastavení pri kombinácii s rôznou hĺbkou prieniku ihličiek do pokožky až 40 násobne účinnejšia penetrácia kozmetických produktov do pokožky, zlepšenie jaziev po akné až 50 násobne. Prístroj vyzerá ako pero, na konci ktorého sú jemné ihličky. Dĺžka prenikajúcej ihly môže byť použitá individuálne pre každého zákazníka alebo zákazníčku v závislosti od ošetrenia.

Neinvazívne ošetrenie, podporuje lesk a pružnosť pokožky    

Princíp:     

 1. Ošetrenie mikroihličkami založené na vibráciách.    
 2. Počas ošetrenia mikroihličkami sa na povrchu pleti vytvoria malé otvorčeky, ktorými ľahšie preniká účinná látka do pokožky.    
 3. Aktivuje sa tvorba elastínu a kolagénu a pleť sa vypína.    

Výhody: 

 1. Minimálne riziká 
 2. Cenovo výhodné 
 3. Krátky čas hojenia 
 4. Žiadne trvalé poškodenie kože 
 5. Bez zvýšeného rizika citlivosti na slnko 
 6. Vhodné na ošetrenie všetkých typov pleti 
 7. Ošetrenie je vhodné aj na tenkú pokožku a pokožku po ošetrení laserom 
 8. Podporuje tvorbu prirodzeného kolagénu pre dlhodobé výsledky 
 9. Lepší prienik výživných sér a produktov do pokožky 
 10. Koža je jemná a vyhladená

Aplikácie: 

 1. lifting ( spomalenie procesu starnutia) a omladenie
 2. redukcia vrások
 3. zvyšovanie elasticity ochabnutej kože  
 4. jazvy , najmä po akné
 5. bielenie pigmentových škvŕn, starecké škvrny
 6. zmenšenie pórov a zjemnenie pokožky
 7. vypadávanie vlasov

 

PRP serum 25 ml

Inovatívne ošetrujúce sérum s „PRP plazma-lift“ efektom je inšpirované regeneratívnou medicínou a je neinvazívnou odpoveďou na estetické ošetrenie plazmou bohatou na krvné doštičky. Obsahuje maximálnu odporúčanú dávkou signálnych peptidov, ktoré remodelujú pokožku a obnovujú jej mladistvosť. Je vhodné na tvár, pokožku hlavy a taktiež telo. Odporúča sa aj po invazívnych zákrokoch, ktoré vyžadujú zrýchlenú regeneráciu, poskytuje hodvábnu pokožku do ktorej intenzívne preniká. Zvyšuje účinky profesionálnych dermálnych estetických ošetrení a odporúča sa najmä ako šokové ošetrenie zamerané na komplexné a celkové omladenie zrelej pleti s vráskami a fotostarnutím.  Je vhodná aj na pokožku vyžadujúca okamžitú regeneráciu, s príznakmi starnutia a so stratou hustoty kožných buniek, bez rozdielu veku a pohlavia.

Sérum je určené na profesionálne použitie v kozmetickom salóne. Aplikácia manuálna, pod mikroihličové pero (Beauty derm professional PEN), na neinvazívnu, bezihličkovú mezoterapiu, pod ultrazvuk. Vhodné nielen na ošetrenie pleti tváre, ale taktiež na trichologické ošettrenie, tj. aktiváciu vlasových korienkov na pokožke hlavy, pri problémoch s vypadávaním vlasov.