• Úvod
  • >>
  • Amber Re- Derm Ceremony 2 x 25 ml & 10 x 2,5 ml

Amber Re- Derm Ceremony 2 x 25 ml & 10 x 2,5 ml

  • Obj. čislo: ARK2302
  • EAN: 5902641394393
Exkluzívny jantárový set na biostimulačné a redermalizačné ošetrenie s kyselinou jantárovou a hyalurónovou.
Použitie
Profesionálne
Typ produktu
exfoliátor (peeling), sérum, elixír, shot (ampulky)
Aplikácia
galvan, LUXCEAR, manuálna, mezoterapia, mikroneedling, rádiofrekvencia, ultrazvuk, žehlička
Línia
Treasure collection
Indikácia
botox pleti, expres lifting, modré svetlo, smog, UV žiarenie, normálna pleť, očné okolie, tmavé kruhy, opuch, pigmentové fľaky, bielenie pleti, regenerácia, rejuvenizácia pleti, strata elasticity a pevnosti, vrásky, hlboké línie, zrelá, unvavená, rozjasnenie

 LEN PRE PROFESIONÁLOV  -  REGISTRÁCIA TU 

Na sklade

Amber Re- Derm Ceremony 2 x 25 ml & 10 x 2,5 ml

Set obsahuje :

AMBER RE-DERM EXFOLIATOR, 25 ml. Efektívny krémový peeling s kyselinou jantárovou, extraktom z jantáru,komplexom 12 aminokyselín, a nízko a vysokomolekulovej kyseliny hyalurónovej. Vyhladzuje pokožku, odstraňuje odumreté bunky a pripravuje ju na následné ošetrenie.

HYALURON RE-DERM COCTAIIL, 5 x 2,5 ml. Redermalizačné ampulky s vysokým obsahom oboch foriem kyseliny hyaluronovej na okamžitú ako aj dlhodobú hydratáciu, vyhladenie a vyplnenie vrások.

AMBER RE-DERM AMULET, 5 x 2,5 ml. Biostimulačný fluid s dvomi rastlinnými biostimulátormi, kyselinou jantárovou, hyalurónovou a extraktom z jantáru aktivuje bunkový metabolizmus, stimuluje proces redermalizácie a obnovy.

AMBER RE-DERM EN-HANCER, 25 ml.  Exkluzívny krém – fluid na záver ošetrenia, dodávajúci pokožke zamatový finiš. Vďaka obsahu biostimulačných látok, ako je kyselina hyaluronová a jantárová, predĺži účinok ošetrenia.

 

 

Parametre

Použitie Profesionálne
Typ produktu exfoliátor (peeling), sérum, elixír, shot (ampulky)
Aplikácia galvan, LUXCEAR, manuálna, mezoterapia, mikroneedling, rádiofrekvencia, ultrazvuk, žehlička
Línia Treasure collection
Indikácia botox pleti, expres lifting, modré svetlo, smog, UV žiarenie, normálna pleť, očné okolie, tmavé kruhy, opuch, pigmentové fľaky, bielenie pleti, regenerácia, rejuvenizácia pleti, strata elasticity a pevnosti, vrásky, hlboké línie, zrelá, unvavená, rozjasnenie